ВО "Свобода"

ENG

10 листопада 2017
Свободівець Володимир Постовий взяв участь у міжнародній конференції з питань надрокористування
Свободівець Володимир Постовий взяв участь у міжнародній конференції з питань надрокористування

З 6 по 10 листопада 2017 року в Трускавці відбувалась Четверта міжнародна науково-практична конференція "Надрокористування в Україні. Перспективи інвестування". Захід проходив під патронатом Державної служби геології та надр України та був присвячений 100-річчю Геологічної служби України та 25-річчю Державної комісії України по запасах корисних копалин.

У роботі конференції взяли участь понад 100 фахівців, з них 30 докторів та 50 кандидатів наук з різних наукових установ та навчальних закладів, а також представники Кабінету Міністрів, державних та приватних компаній геологічної, гірничо- та нафтодобувних галузей та надрокористувачі.

У конференції взяв участь голова правління ПАТ "Гіпсовик" свободівець Володимир Постовий. Його доповідь стосувалася проблемних правових питань щодо отримання дозвільних документів на право користуватися надрами. Він навів реальні приклади фактично затраченого часу, ресурсів із досвіду діяльности підприємства, яке сплачує податки, стримує українців від виїзду за межі країни, забезпечуючи їх стабільною роботою і оплатою праці. Свободівець наголосив: якщо підрахувати всі передбачені законом терміни на кожне погодження, затвердження, розробку ‒ цей час у середньому перевищує два роки.

"Можна вказати на те, що розробляти надра незаконно простіше і дешевше. Впродовж останніх пʼяти років на території Хмельниччини майже немає нових розробок корисних копалин. Поширюється явище бізнесу, заснованого на нелегальному видобутку. Все це призводить до тінізації економіки й формування корупційних схем", ‒ підсумував Володимир Постовий.

Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО "Свобода"