ВО "Свобода"

ENG

13 листопада 2017
Тетяна Бондарчук: Воїни дякували за цукор і цілували хліб
Тетяна Бондарчук: Воїни дякували за цукор і цілували хліб

13 листопада 2017 року "яворинки" Хмельниччини повернулися із чергової волонтерської поїздки на Схід. Цього разу волонтерки доправили благодійну допомогу 321-му батальйону 48-ї інженерної бригади, полку особливого призначення "Миротворець", 58-й бригаді, Луганському евакуйованому будинку дитини №2, Сєверодонецькій школі-інтернату, також передали гостинці бійцям 16-го окремого батальйону військової частини А 4590.

Волонтерки привезли на передову продукти харчування, теплий одяг і шкарпетки, ліки, мийні та гігієнічні засоби, маскувальні сітки, "кікімори" для снайперів, килимки на сидіння водіям, телевізор, іграшки в дитбудинки, канцелярські товари, одяг і взуття для діток, ранці.

"Намагалися доїхати у підрозділи, що дислокуються на Луганщині за Кримським на "нулі". Однак пройшов дощ і бездоріжжя, багнюка, обстріли не дозволили нам доїхати туди. Та хлопці на "Уралі" виїхали назустріч і забрали допомогу. Дуже дякували, що цукор привезли. Хтось просто підійшов до півтораметрової хлібини та поцілував її", ‒ розповіла голова хмельницької "Яворини" Тетяна Бондарчук.

Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО "Свобода"