ВО "Свобода"

ENG

26 листопада 2017
У Старій Синяві на Хмельниччині створили районний осередок "Яворини"
У Старій Синяві на Хмельниччині створили районний осередок "Яворини"

26 листопада 2017 року в селищі Стара Синява, що на Хмельниччині, було створено районний підрозділ ГО "Об'єднання українок "Яворина".

За участі голови Хмельницького обласного підрозділу "Яворини" Тетяни Бондарчук та її заступниці Любові Лазуткіної відбулися установчі збори. Головою районного підрозділу одностайно обрали Юлію Наумову, а заступником ‒ Любов Сердунич.

Очільниці "Яворини" на Хмельниччині розповіли жінкам Старосинявщини про завдання, перспективи розвитку та здобутки обласного підрозділу, а також познайомили із виставкою світлин "Волонтерські дороги "Яворини" Хмельниччини.

Привітали жінок із створенням підрозділу й депутати-свободівці Старосинявської районної ради Юрій Кравчук і Старосинявської ОТГ Олег Щерань, які усіляко підтримали починання.

"Переконана, що районний підрозділ "Яворини" Старосинявщини буде одним із найактивніших і найдієвіших. Щиро вітаю Вас, дорогі посестри. Успіхів Вам у добрих справах на благо України. Жінки-українки здатні змінити світ на краще", ‒ зазначила у вітальному слові Тетяна Бондарчук.

Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО "Свобода"