ВО "Свобода"

ENG

28 листопада 2017
Олександр Симчишин увійшов до 20-ки найпрогресивніших міських голів України
Олександр Симчишин увійшов до 20-ки найпрогресивніших міських голів України

23 листопада 2017 року на сайті "Українська правда" було опубліковано результати "Рейтингу українських мерів-інноваторів", організованих згаданим сайтом та міжнародним самітом мерів.

Упродовж двох тижнів професійне журі та пересічні українці пропонували кандидатури мерів, які працюють над змінами та впроваджують інновації в своїх містах. Враховувалися інноваційність міського голови і впроваджені ним практики. Критерії оцінки відповідали світовим аналогам рейтингу European Capital of Innovation та стосувалися нововведень в усіх царинах життя мешканців міста: міське планування, громадські послуги, культура, охорона здоров'я, екологія, безпека та охорона, комунікація, підприємництво, стартап-екосистема, бренд міста. В результаті надійшло 400 заявок, з яких професійне журі обрало топ-20 мерів.

"Задоволений тим, що досягнення нашої команди знайшли хороший відгук в експертів. Утім, це лише перший етап конкурсу. Сподіваємось на об'єктивність подальшого оцінювання", ‒прокоментував Олександр Симчишин.

Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО "Свобода"