ВО "Свобода"

ENG

29 листопада 2017
У Хмельницькому на конкурсній основі обрали автоперевізників на маршрутах загального користування
У Хмельницькому на конкурсній основі обрали автоперевізників на маршрутах загального користування

29 листопада 2017 року в Хмельницькій міській раді відбулося відкрите засідання конкурсного комітету, де визначали переможців конкурсів із перевезень пасажирів на автобусних маршрутах. За перебігом подій можна було стежити наживо на сайті міської ради.

Із 22 конкурсів щодо перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування відбулося 15. Лише за результатами 7 конкурсів із перевізниками буде укладено договори строком на 5 років. Це переважно великогабаритні та середньогабаритні транспортні засоби. За результатами 8 конкурсів договори укладуть на 1 рік. За цей час перевізники мають виконати інвестиційні зобов'язання і оновити автопарк.

"Уперше до конкурсів не було допущено транспортні засоби, які переобладнали з вантажних на пасажирські. Тож із 1 січня у Хмельницькому не буде працювати жодного такого автобуса на маршрутах, щодо яких відбулися конкурси", ‒ зазначив заступник Хмельницького міського голови свободівець Андрій Бондаренко.

Крім того, 2018 року на вулицях міста істотно побільшає автобусів великої та середньої місткости. Саме такою є основна ідея транспортної реформи, яку реалізовує міська влада.

Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО "Свобода"