ВО "Свобода"

ENG

28 листопада 2017
На Старосинявщині триває патріотичний просвітницький тур по школах
На Старосинявщині триває патріотичний просвітницький тур по школах

28 листопада 2017 року голова Старосинявської районної організації ВО "Свобода" Юрій Кравчук та українська поетеса і громадська діячка Любов Сердунич у межах патріотичного просвітницького туру відвідали Старосинявську школу І‒ІІ ст. № 1 і Мисюрівську школу.

Організатори зустрілися з учнями середніх і старших класів, учителями, провели патріотичну годину, присвячену початку Майдану, показали фільм про великого патріота, героя сучасної війни Мирослава Мислу. Присутні продивилися фотофільм із піснею на вірш Любов Сердунич про героя Небесної Сотні Устима Голоднюка "Ой Устимку!.." (муз. Лідії Яцкової) та згадали героя Небесної Сотні свободівця Сергія Бондарчука й инших героїв-краян.

"Ми з Юрієм поділилися спогадами про Помаранчеву революцію та Революцію гідности, у яких брали безпосередню участь. Я читала власні вірші про Майдан і національну гідність, а також розповіла про волонтерську поїздку "Яворини" Хмельниччини на передову російсько-української війни", ‒ розповіла Любов Сердунич, віднедавна заступник голови Старосинявського районного підрозділу "Яворини".

Про створення підрозділу "Яворини" на Старосинявщині розповіла волонтерка Ольга Гринчук.

Від Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Юрій Кравчук подарував у бібліотеки цих шкіл книгу братів Капранових "Майдан. Таємні файли".

Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО "Свобода"