ВО "Свобода"

ENG

2 грудня 2017
У Кам'янці-Подільському відбулася зустріч із Михайлом Галущаком та Юрієм Руфом
У Кам'янці-Подільському відбулася зустріч із Михайлом Галущаком та Юрієм Руфом

2 грудня 2017 року в Кам'янці-Подільському в приміщенні кінотеатру "Дружба" з ініціативи Кам'янець-Подільського осередку ВГО "Сокіл", ВО "Свобода" та ГО УПА "Воля" відбулася зустріч із ветераном московсько-української війни, керівником служби ВО "Свобода" з питань національної пам'яті, почесним членом УПА "Воля", істориком Михайлом Галущаком та засновником патріотичного проекту "Дух Нації", учасником волонтерської ініціативи "Галицькі Соколи", поетом-націоналістом Юрієм Руфом.

Історик Михайло Галущак розповів присутнім про історію Західноукраїнської Народної Республіки, провівши паралелі з сучасністю. "В 1919 році були очікування, що Захід помирить українців та поляків, припинивши таким чином війну. Через ці сподівання українське суспільство не доклало достатніх зусиль для збройного опору загарбникам, що призвело до катастрофи ЗУНР", - зазначив свободівець.

Юрій Руф презентував кам'янчанам свою книгу "Вектор протидії". Промова відомого поета була присвячена питанням менеджменту в сучасних українських націоналістичних організаціях. "Націоналізм ‒ це товар на ринку ідеологій. І його конкурентоздатність із лібералізмом, соціалізмом тощо буде залежати від того, як його буде подано людям. А це, своєю чергою, залежить від кожного з нас", - наголосив автор численних поетичних збірок Юрій Руф.

Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО "Свобода"