ВО "Свобода"

ENG

2 грудня 2017
Хмельницька обласна "Свобода" висунула трьох кандидатів на голів сільських ОТГ
Хмельницька обласна "Свобода" висунула трьох кандидатів на голів сільських ОТГ

Станом на 2 грудня 2017 року трьох свободівців було зареєстровано кандидатами на посади сільських голів новостворених ОТГ у Хмельницькій області, вибори в яких відбудуться 24 грудня.

Алла Ящук, кандидат на посаду селищного голови Смотрицької об'єднаної територіальної громади від ВО "Свобода", на вибори іде з командою ініціаторів-новаторів, усвідомлюючи відповідальність перед жителями громади, до якої належить і з якою пов'язує свою долю: "Знаю про здобутки та проблеми наших населених пунктів, а головне - шляхи їхнього розв'зання. Вірю, що свідомо та виважено мешканці громади успішно складуть іспит на мудрість і патріотизм".

Володимир Мишко. Кандидат на посаду сільського голови Баламутівської об'єднаної територіальної громади від ВО "Свобода". Чинний депутат Хмельницької обласної ради. Член комісії з питань законності, протидії корупції, регламенту, депутатської діяльності та місцевого самоврядування та депутатської групи "протидія політичним репресіям та захист здобутків революції гідності". Пенсіонер МВС. Учасник революції гідності. Волонтер.

Галина Стецюк, кандидат на посаду селищного голови Вовковинецької об'єднаної територіальної громади від ВО "Свобода", має власну стратегію розвитку громаду в усіх важливих суспільних царинах під гаслом "Разом збудуємо майбутнє!".

Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО "Свобода"