ВО "Свобода"

ENG

6 грудня 2017
Андрій Бондаренко та Ігор Олійник поділились досвідом із хмельничанами у проєкті "Жива бібліотека"
Андрій Бондаренко та Ігор Олійник поділились досвідом із хмельничанами у проєкті "Жива бібліотека"

6 грудня 2017 року в Хмельницькій центральній міській бібліотеці було організовано проєкт "Жива бібліотека" до Дня місцевого самоврядування. Його ідея ‒ надати можливість усім охочим поспілкуватися зі службовцями, які працюють для громади Хмельницького.

Участь у проєкті взяли свободівці ‒ заступник Хмельницького міського голови Андрій Бондаренко та радник міського голови з питань російсько-української війни Ігор Олійник.

"Вже 19 років я чиновник. Два роки тому проміняв столичні кабінети на провінцію. Не шкодую про це. Скажу відверто, посада заступника міністра у Києві ‒ це відпочинок у порівнянні з посадою заступника міського голови у Хмельницькому. Бо тут не вдається закритися в кабінеті, малювати стратегії і давати доручення. Тут ‒ або зробив справу, або не зробив її. Але навряд чи щось би в мене виходило, якби я був класичним чиновником, жив і працював лише за інструкціями. Успіх ‒ це для мене гармонійне поєднання всього: кар'єри, політики, захоплень, вражень і щасливого особистого життя", ‒ розповів Андрій Бондаренко.

Доброволець "Легіону Свободи" Ігор Олійник, своєю чергою, говорив з присутніми про ціну дружби з бойовими побратими, яка його нині надихає на допомогу захисникам України на передовій і в мирному житті.

Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО "Свобода"