ВО "Свобода"

ENG

22 грудня 2017
Головою фракції ВО "Свобода" у Хмельницькій облраді став Анатолій Панчук
Головою фракції ВО "Свобода" у Хмельницькій облраді став Анатолій Панчук

Анатолія Панчука обрано головою фракції ВО "Свобода" у Хмельницькій обласній раді. Про це 22 грудня 2017 року було повідомлено на черговій сесії облради.

"У нас потужна фракція, до якої входять високопрофесійні та компетентні партійці. Тому маю за честь очолити свободівську фракцію в облраді", ‒ прокоментував новообраний керівник фракції.

Нагадаємо раніше Хмельницька обласна організація ВО "Свобода" задовольнила заяву Івана Гончара про складання повноважень голови свободівської фракції за власним бажанням.

Довідково: Анатолій Панчук народився 1982 року. Має базову вищу освіту ‒ закінчив Хмельницький інститут соціальних технологій Університету "Україна". Голова Хмельницької районної організації ВО "Свобода". Член обласного партійного комітету. Керівник депутатської групи "Контроль за використанням земель, її надр, водних та інших ресурсів в межах Хмельницької області". Член постійної комісії обласної ради з питань бюджету та фінансів. Активний учасник Революції Гідності. Рятуючи поранених на Інститутській, отримав снайперську кулю в спину. Нагороджений орденом "За мужність" ІІІ ступеня. Волонтер. Одружений. Виховує сина.

Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО "Свобода"