ВО "Свобода"

ENG

22 грудня 2017
Фракція ВО "Свобода" в Кам'янець-Подільській міській раді не голосувала за представлений владою проект бюджету міста на 2018 рік
Фракція ВО "Свобода" в Кам'янець-Подільській міській раді не голосувала за представлений владою проект бюджету міста на 2018 рік

22 грудня 2017 року відбулася позачергова сесія Кам'янець-Подільської міської ради, одним з основних питань якої був розгляд бюджету міста на 2018 рік.

Позицію фракції ВО "Свобода" висловив її голова Михайло Посітко. Він наголосив, що новоухвалений бюджет країни є антисоціальним, відповідно і бюджет міста закладений за тими ж принципами.

"Немає програми підтримки учасників російсько-української війни, заробітна плата закладена лише на 10 місяців, недостатнє фінансування освіти, спорту, медицини; небажання мислити стратегічно на розвиток економіки міста, створення додаткових органів контролю, - все це спонукає до того, щоби "Свобода" не голосувала за такий бюджет.

Уже сьогодні вам розповідатимуть, яка "Свобода" нехороша, адже не голосувала за бюджет-2018. Скажуть вам, що без нього ви б не отримали зарплату і не були б забезпечені пільгами. Знайте, що це маніпуляція.

Коли свободівці відповідатимуть за кожну цифру бюджету, котрий стане для міста бюджетом процвітання, а не злиднів - от тоді вони й голосуватимуть за такий документ", - заявив Михайло Посітко.

Відео тут: youtube.com.

Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО "Свобода"