ВО "Свобода"

ENG

27 грудня 2017
У Хмельницькому затвердили б'юджет на 2018 рік
У Хмельницькому затвердили б'юджет на 2018 рік

27 грудня 2017 року на сесії Хмельницької міської ради депутати ухвалили рішення "Про б'юджет міста Хмельницького на 2018 рік".

Попередньо головний фінансовий документ презентували громаді. В обговоренні взяли участь депутати, члени виконавчого комітету, головні розпорядники коштів, представники громадськості міста тощо.

"Дохідна частина у порівняні з 2017 роком зросла на понад 200 мільйонів гривень і складає майже 3 мільярди. Утім додалося і видатків. Адже держава і далі делегує місцевим громадам повноваження ‒ це і пільгові перевезення у громадському транспорті, і фінансування профтехосвіти. Субвенції з держб'юджету потребу у цих видатках не покриють, тому низку галузей дофінансуємо із міської скарбниці", ‒ розповів профільний заступник міського голови свободівець Андрій Бондаренко.

"На 2018 рік в б'юджеті ми передбачили кілька новацій, зокрема 1 млн грн на безкоштовний супровід пологів, 200 гривень на кожну дитину в фонд садочків, збільшення надбавки до зарплати для бібліотекарів та артистів духового оркестру", ‒ зазначив очільник Хмельницького Олександр Симчишин.

Також залишаються безкоштовними у 2018 році й послуги травмпункту та три дні перебування в реанімації. Ще на мільйон придбають ліжка у міську лікарню. Триватиме в прийдешньому році будівництво та добудова закладів освіти, ремонт палацу творчости, міського Будинку культури. Обладнають низку дитячих та спортивних майданчиків. Левову частку коштів запланували на ремонт доріг.

Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО "Свобода"