ВО "Свобода"

ENG

12 лютого
Свободівці у Хмельницькій облраді ініціюють підняття червоно-чорного прапора
Свободівці у Хмельницькій облраді ініціюють підняття червоно-чорного прапора

Фракція ВО "Свобода" у Хмельницькій обласній раді зареєструвала проєкт рішення "Про використання червоно-чорного прапора ОУН на території Хмельницької області". Згідно з положеннями документа, рекомендується підняття біля адміністративного будинку облради, а також на будівлях, у яких розміщуються органи місцевого самоврядування, червоно-чорного прапора ОУН у дати, пов'язані з визначними подіями національно-визвольної боротьби та вшануванням пам'яти героїв.

"Ми також пропонуємо керівникам підприємств, установ і організацій, незалежно від форм власности, громадських об'єднань Хмельниччини вивішувати революційний прапор ОУН на будівлях", ‒ зазначив голова свободівської фракції Анатолій Панчук.

У додатку до проєкту рішення наведено перелік дат, пов'язаних із визначними подіями національно-визвольної боротьби та вшанування пам'яти героїв, зокрема день народження голови Проводу ОУН Степана Бандери, створення ОУН, річниця з дня смерти головнокомандувача УПА Романа Шухевича тощо, загалом дев'ять дат.

Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО "Свобода"