ВО "Свобода"

ENG

14 лютого
Агенція розвитку Хмельницького залучила 13 млн грн грантових коштів
Агенція розвитку Хмельницького залучила 13 млн грн грантових коштів

Два проєкти, розроблені Агенцією розвитку міста Хмельницького, стали переможцями у конкурсі проєктів регіонального розвитку, що будуть реалізовані за рахунок коштів держб'юджету, отриманих від ЕС. Так, місто отримає додаткових 13 мільйонів безповоротного фінансування ідей.

Серед переможців проєкт "Забезпечення потреб ринку продукції закритих ґрунтів кваліфікованими робітниками". Його мета ‒ забезпечення підготовки висококваліфікованих фахівців та робітничих кадрів для задоволення потреб регіонів з урахуванням пріоритетів їх розвитку, підготовка кадрів відповідно до попиту місцевого ринку праці. Обсяг фінансування з держб'юджету ‒ 3, 7 млн грн, співфінансування ‒ 1 млн грн.

Ще майже 10 мільйонів спрямують на створення інноваційних об'єктів туристичної інфраструктури регіону із туристично-логістичним центром в місті Хмельницькому, закупівлю 15 сенсорних інформаційних кіосків, розробку Інтернет-порталу, контенту, благоустрій території навколо кіосків, встановлення модульного туристичного інфоцентру, навчання кадрів. Співфінансування проєкту ‒ 500 тис. грн.

"Агенцію було створено влітку минулого року. І за цей недовгий період наша команда встигла чимало. Окрім цих проєктів очікуємо ще не одну перемогу в грантових конкурсах. На стадії завершення створення інвестиційного веб-порталу міста. Його робочу версію нещодавно презентували Президенту Українсько-Австрійської асоціації Альфреду Праусу. Стартувала розробка бренду та брендбуку міста. На разі триває голосування. Загалом сума залучених коштів у десятки разів перевищує витрати на утримання установи", ‒ прокоментувала директорка агенції свободівка Леся Герасимчук.

Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО "Свобода"