ВО "Свобода"

ENG

1 березня
У Старокостянтинові відкрили музей російсько-української війни
У Старокостянтинові відкрили музей російсько-української війни

1 березня 2018 року в Старокостянтинові у приміщенні 42-го Гарнізонного будинку офіцерів відбулося відкриття музею російсько-української війни. Небайдужі активісти, волонтери, військові протягом року працювали над пошуком експонатів ‒ світлин, артефактів з війни, особистих речей військовослужбовців тощо. Серед иншого була представлена експозиція, присвячена діяльности "Яворини" на Хмельниччині, та стенд пам'яти героя України, героя Небесної сотні Сергія Бондарчука.

Символічну стрічку перерізали діти із родин полеглих захисників України Іван Обухівський та Катерина Шмерецька. Освятили приміщення музею і провели молебень капелани отець Юрій Ланик і отець Степан Капустинський.

"Щиро вдячна всім друзям за поради та практичну допомогу під час виготовлення стенду. Це дуже важливо і потрібно. Також занесла у музей і наші бойові "трофеї": ручний протитанковий гранатомет (непридатний для використання) і гільзи від патронів із гарячих точок зони бойових дій. Збираємо по краплині все про сучасну історію України і боротьбу за незалежність рідної землі", ‒ розповіла дружина героя Небесної сотні, очільниця "Яворини" Хмельниччини Тетяна Бондарчук.

Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО "Свобода"