ВО "Свобода"

ENG

4 березня
"Свобода" розширила представництво у Старосинявській ОТГ на Хмельниччині
"Свобода" розширила представництво у Старосинявській ОТГ на Хмельниччині

4 березня 2018 року свободівка Наталя Чукань здобула перемогу на виборах депутатів до Старосинявської об'єднаної територіяльної громади Хмельницької области.

"Протягом всього трудового шляху Наталя Чукань неодноразово доводила свою активну громадську позицію. Односельці та колеги знають її не лише як чуйну, освічену, відповідальну людину, а також як хорошого організатора. Будучи депутатом, вона зможе значно більше допомогти простим людям у вирішені актуальних проблем наших сіл", ‒ зазначив голова Старосинявської районної організації ВО "Свобода" Юрій Кравчук.

"Виборчий процес для українців уже став буденністю: знову ми бачимо усміхнені обличчя кандидатів, слухаємо й читаємо їхні передвиборчі обіцянки та незмінні популістські гасла. Усе це ніщо инше, як лицемірство. І, на жаль, чим більше брехні, тим охочіше в неї вірять. Це підриває віру людей у краще майбутнє і сенс голосування на чергових виборах. Тішить, що Старосинявська громада обрала гідного представника своїх інтересів у владних кабінетах. А ми будемо всіляко підтримувати та сприяти вирішенню питань місцевих жителів на обласному рівні", ‒ прокоментував перемогу націоналістки голова фракції ВО "Свобода" у Хмельницькій облраді Анатолій Панчук.

Довідка. Наталія Чукань народилася 20 травня 1977 року в селі Буглаї на Старосинявщині. Після закінчення Чернігівського юридичного коледжу вищу освіту здобула Кам'янець-Подільському державному педагогічному університеті за спеціяльністю "Вчитель біології, валеології та основ екології". З 2000 року розпочала свою трудову діяльність у Дашковецькому НВК. Одружена, виховує двох дітей. Волонтер, член "Яворини" на Хмельниччині, займає активну громадську позицію.

Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО "Свобода"