ВО "Свобода"

ENG

5 березня
Смолоскипний хід на честь Романа Шухевича відбувся в Кам'янці-Подільському
Смолоскипний хід на честь Романа Шухевича відбувся в Кам'янці-Подільському

5 березня 2018 року в день пам'яти Головного командира УПА Романа Шухевича націоналісти Кам'янця-Подільського традиційним смолоскипним маршем пройшли вулицями міста. Цьогоріч в заході взяли участь Хмельницька обласна організація ВО "Свобода", "Сокіл", "Правий Сектор" і велика кількість звичайних громадян.

По завершенні ходу на Майдані Відродження відбувся мітинг. Перед присутніми виступили голова Кам'янець-Подільської міської організації ВО "Свобода" Михайло Посітко, заступник голови Хмельницької обласної організації ВО "Свобода" з молодіжних питань Назарій Чепко, очільник Кам'янець-Подільського "Соколу" Ігор Сосна та командир 7-ї резервної сотні ПС Олександр Попов.

"Побратими та посестри, я щиро вдячний за те, що ви доєднались до смолоскипного маршу пам'яти Героя України Романа Шухевича. Сьогодні наш Державний Прапор майорів разом із червоно-чорним прапором та прапорами "Свободи", ДУК "ПС" та ВГО "Сокіл". В єдності патріотичних сил майбутнє України. Вірю, що правда та любов до України переможе ворога та чвари. І завтра майорітиме над нашим містом поряд з державним стягом червоно-чорне знамено нашої боротьби", ‒ звернувся до учасників смолоскипного ходу Михайло Посітко.

Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО "Свобода"