ВО "Свобода"

ENG

6 березня
У Хмельницькому водія маршрутки, який відмовив у безкоштовному проїзді дружині загиблого воїна, відправлять волонтером на передову
У Хмельницькому водія маршрутки, який відмовив у безкоштовному проїзді дружині загиблого воїна, відправлять волонтером на передову

До питання захисту прав ветеранів московсько-української війни та членів їхніх сімей творчо підійшли в Хмельницькому. Як повідомив заступник Хмельницького міського голови свободівець Андрій Бондаренко, водій маршрутки, а також власник підприємства-перевізника будуть змушені за власний кошт доправити гуманітарну допомогу нашим бійцям, які боронять Україну на Сході.

Андрій Бондаренко так прокоментував на своїй сторінці в Фейсбук ситуацію з відмовою у безоплатному проїзді Світлані Бойко ‒ дружині загиблого героя АТО Олександра Бойка:

"Для влади міста питання дотримання прав учасників російсько-української війни та членів їхніх сімей є принциповим. Саме тому на останній сесії міської ради ми узаконили право на безоплатний проїзд в міському транспорті членам сімей загиблих учасників АТО. За нашою вимогою вже було звільнено декілька водіїв, які незаконно відмовили героям та членам їхніх сімей у безоплатному проїзді.

З водія маршрутки та з перевізника ТОВ "Хмельницьке таксі" взято пояснення та проведено жорстку бесіду. Перевізник і водій приносять вибачення. Власниця підприємства-перевізника сьогодні зустрілася зі Світланою і також вибачилася. В якості покарання і профілактики водій поїде в зону АТО з гуманітарною місією на своєму авто за рахунок перевізника. Вважаємо, що так буде справедливіше, ніж звільнити водія і залишити маршрут №38 без однієї машини".

Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО "Свобода"