ВО "Свобода"

ENG

6 березня
Червоно-чорний прапор майорітиме над Кам'янцем-Подільським
Червоно-чорний прапор майорітиме над Кам'янцем-Подільським

6 березня 2018 року Кам'янець-Подільська міська рада ухвалила рішення про офіційне використання червоно-чорного прапора на території міста.

Відповідний проєкт рішення, внесений головою свободівської фракції Михайлом Посітком, знайшов підтримку серед воїнів російсько-української війни. Зокрема, бійці ДУК ПС принесли на сесію пошкоджене московськими кулями та осколками червоно-чорне полотнище, яке майоріло над метеовишкою донецького аеропорту.

Після внесення деяких поправок у первісний текст рішення про використання червоно-чорного прапору біля приміщення Кам'янець-Подільської міської ради на постійній основі та біля адміністративних будівель міста у пам'ятні для української нації дати було схвалено практично одностайно.

"Під час обговорення цього проєкту рішення виникало питання щодо протиставлення червоно-чорного прапора з державним жовто-блакитним. Нічого подібного немає, ці прапори мають висіти разом! Також виникало питання щодо добросусідських відносин з иншими державами. Хочу наголосити: ми за хороші стосунки з сусідами, але ніхто не має нав'язувати нам своє бачення нашої історії", ‒ заявив голова Кам'янець-Подільської міської організації ВО "Свобода" Михайло Посітко.

Відео тут: youtube.com.

Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО "Свобода"