ВО "Свобода"

ENG

10 березня
Хмельницький ‒ другий за індексом електронної демократії в Україні
Хмельницький ‒ другий за індексом електронної демократії в Україні

10 березня 2018 року було опубліковано результати пілотного дослідження, проведеного експертами Центру розвитку інновацій (Center for Innovations Development) за підтримки за підтримки NGO Centre UA та Реанімаційного пакету реформ (РПР). За підсумками дослідження місто Хмельницький посіло друге місце за індексом електронної демократії в Україні.

Індекс місцевої електронної демократії в Україні включає 42 показники. Експерти проаналізували е-інструменти 10 найбільших міст України, щодо яких місцева влада надала дані; прорейтингували 8 обласних центрів та прокоментували результати; розглянули 2 кейси великих міст, які не є обласними центрами; провели консультації щодо Індексу з регіональними коаліціями ГО.

"Перше завдання, яке ставив перед собою, ‒ зробити владу відкритою для всіх вас. Ми різними способами спрощуємо комунікацію з міською радою. Традиційні паперові звернення та листи, відповіді, на які доводиться чекати тижнями, зводимо до мінімуму: тепер до чиновників можна звернутися через соціяльну мережу, за допомогою електронного звернення, телефоном на гарячу лінію тощо. Свої ідеї щодо розвитку міста можна запропонувати у вигляді петиції. Не виходячи з дому, відтепер можна повідомити про комунальні проблеми і навіть замовити довідку чи инший документ, побачити, як формується і витрачається міський б'юджет", ‒ розповів міський голова Хмельницького свободівець Олександр Симчишин.

Докладно ознайомитися з Індексом місцевої е-демократії можна за посиланням: cid.center.

Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО "Свобода"