ВО "Свобода"

ENG

28 березня
Заява Хмельницької обласної організації ВО "Свобода" щодо інсинуацій навколо голосування за офіційне використання червоно-чорного прапора в області
Заява Хмельницької обласної організації ВО "Свобода" щодо інсинуацій навколо голосування за офіційне використання червоно-чорного прапора в області

28 березня 2018 року на сайті "Незалежний громадський портал" з'явилася публікація під назвою: "Стало відомо, хто з депутатів Хмельницької облради не підтримав рішення про бандерівський прапор". У ній серед іншого зазначено, що троє депутатів-свободівців (Іван Гончар, Анатолій Панчук та Надія Новосельська) не голосували за рішення щодо використання прапора національно-визвольної боротьби українського народу на території Хмельницької області.

ВО "Свобода" офіційно заявляє, що саме свободівська фракція була ініціатором проекту щодо використання революційного прапора ОУН на території Хмельницької області. Ба більше, саме свободівці разом із воїнами-добровольцями блокували трибуну на сесії облради через небажання депутатської більшості розглянути це питання першочергово (khmelnytskyy.svoboda.org.ua).

Під час голосування за цей проект рішення 27 березня 2018 року голова фракції ВО "Свобода" Анатолій Панчук стояв біля президії ради, переконуючи голову в необхідності хвилини мовчання у пам'ять про полеглих воїнів російсько-української війни, а тому фізично не встиг проголосувати. У депутатів Івана Гончара та Надії Новосельської не спрацювали картки для голосування. (До речі, під час попередніх сесій свободівці не раз наголошували на некоректній роботі системи для голосування). Всі троє депутатів-свободівців подали заяви керівництву ради з проханням зарахувати їхні голоси "За" з цього питання".

Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО "Свобода"