ВО "Свобода"

ENG

11 квітня
У Хмельницькому створять індустріяльний парк
У Хмельницькому створять індустріяльний парк

11 квітня 2018 року Хмельницька міська рада затвердила Програму створення та розвитку індустріяльного парку "Хмельницький".

Передбачається, що індустріяльний парк "Хмельницький" буде створено строком на 30 років на вільній від забудови земельній ділянці площею 52 гектари, що розташована за адресою: м. Хмельницький, вул. Вінницьке шосе, 18.

Як зазначено у Програмі, парк має забезпечити реалізацію виробництва та супровідних видів послуг і задоволення підвищених вимог споживачів продукції, комплексність та якість обслуговування з урахуванням принципів "усі послуги в одному місці", постачання вантажу "від дверей до дверей, точно в термін і з мінімальними витратами". Внаслідок створення нових робочих місць індустріяльний парк сприятиме також зростанню зайнятости населення міста та области.

"Індустріальний парк "Хмельницький" дасть широкі можливості для стимулювання інвестиційно-інноваційної активности, зміцнення економічного потенціялу, підтримки місцевих виробників, сприяння малому та середньому підприємництву та покращення добробуту населення. Передбачається, що реалізація проєкту потребуватиме залучення жителів міста та прилеглих населених пунктів. Тому індустріяльний парк "Хмельницький" матиме регіональне значення і впливатиме на розвиток економіки всієї области", - розповів заступник Хмельницького міського голови свободівець Володимир Гончарук.

Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО "Свобода"