ВО "Свобода"

ENG

10 квітня
У Хмельницькому пройшов відбір ІІ міського конкурсу читців-декламаторів "Слово нації"
У Хмельницькому пройшов відбір ІІ міського конкурсу читців-декламаторів "Слово нації"

10 квітня 2018 року 66 учнів закладів освіти Хмельницького та Палацу творчости дітей та юнацтва взяли участь у відбірковому турі ІІ міського конкурсу читців-декламаторів "Слово нації". Організаторами виступили міська рада спільно з департаментом освіти та науки.

"Дорога українська родино, я щиро вітаю вас на другому міському поетично-декламаційному конкурсі "Слово нації" ‒ надзвичайно світлому і доброму конкурсі, який покликаний об'єднати нас як українців. Усі ви є носіями української мови, української культури, тими маленькими паросточками, які, сплітаючись разом, утворюють великий український народ, українську націю", ‒ наголосила керівник справами виконкому Хмельницької міської ради свободівка Юлія Сабій.

Юні декламатори та поети змагалися у двох номінаціях: "Читці" (виконання віршів українських, зокрема подільських поетів) та "Авторська поезія". Розподілялись учасники і за віковими категоріями. Молодша охоплювала дітей віком від 10 до 13 років, старша ‒ від 14 до 17.

Кращих читців віршів рідного краю визначатиме компетентне журі, яке очолюють Тетяна Бондарчук, голова Хмельницького обласного осередку об'єднання українок "Яворина", дружина Героя України, героя Небесної сотні Сергія Бондарчука та Юлія Сабій.

Урочисте підбиття підсумків другого міського конкурсу читців-декламаторів "Слово нації" відбудеться 20 квітня о 14:00 в актовій залі Палацу творчости дітей та юнацтва (вул. Свободи, 2/1).

Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО "Свобода"