ВО "Свобода"

ENG

11 квітня
Хмельницька міськрада закликала парламент ухвалити Антиолігархічний пакет докорінних перетворень
Хмельницька міськрада закликала парламент ухвалити Антиолігархічний пакет докорінних перетворень

11 квітня 2018 року Хмельницька міська рада звернулася до Верховної Ради України з вимогою ухвалити важливі для держави законопроєкти, які містить Антиолігархічний пакет докорінних перетворень. На підтримку звернення проголосували 29 із 32 депутатів міськради.

У тексті звернення, поданого на розгляд міськради фракцією ВО "Свобода", наголошено: олігархія ‒ основа системної корупції й головна причина зубожіння українців і війни без кінця.

"Єдиний шлях ‒ це запровадити в життя Антиолігархічний пакет докорінних перетворень. Майже всі необхідні законопроєкти вже навіть є ‒ давно написані й зареєстровані у Верховній Раді. Однак "слуги народу" щоразу вигадують нові й нові безглузді "реформи", лиш би обійти ці ґрунтовні рішення. Чому? Все просто ‒ ці починання підривають самі основи олігархічного ладу в Україні. Це системний план ліквідації олігархії як явища. Наше завдання ‒ якнайшвидше запустити цей процес", ‒ наголосив депутат-свободівець Віталій Діденко.

Додамо, що Голова ВО "Свобода" Олег Тягнибок привітав рішення Хмельницької міськради й зазначив, що незабаром подібні голосування відбудуться по всій Україні. "Ставлення до Антиолігархічного пакету докорінних перетворень ‒ це лакмусовий папірець, тест на відданість нації і державі для кожного "слуги народу".

Саме таким тиском на владу ми наблизимо початок перемоги над олігархатом. Ці закони, після їхнього ухвалення, не просто послаблять, а взагалі позбавлять олігархів впливу на політику і економіку. Вони перестануть впливати на призначення чиновників, не зможуть запихати свої брудні лапи в бюджет і плодити монополії та недобросовісну конкуренцію", ‒ підкреслив лідер "Свободи".

Довідка: Антиолігархічний пакет докорінних перетворень передбачає повернення капіталів з офшорів i ліквідацію схем виведення грошей з України, денонсацію Конвенції між Урядом України і Урядом Республіки Кіпр про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням, ліквідацію приватних монополій, заборону приватизації стратегічних підприємств, деолігархізацію енергетики і справедливі тарифи, націоналізацію енергогенерації, використання природного газу, видобутого на території України, для населення, заборону торгівлі землею сільськогосподарського призначення, прогресивну шкалу оподаткування за принципом: "малий бізнес ‒ малі податки, великий бізнес ‒ великі податки".

Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО "Свобода"