ВО "Свобода"

ENG

4 травня
Славутська міська рада підтримала рішення про червоно-чорний прапор та вимагає від парламенту ухвалити антиолігархічні закони
Славутська міська рада підтримала рішення про червоно-чорний прапор та вимагає від парламенту ухвалити антиолігархічні закони

4 травня 2018 року з ініціативи фракції ВО "Свобода" Славутська міська рада Хмельницької области ухвалила рішення про використання червоно-чорного прапора ОУН на території міста. Також депутати підтримали свободівське звернення до Верховної Ради України з вимогою негайно винести на голосування Антиолігархічний пакет докорінних перетворень.

"Хочу подякувати героям російсько-української війни, які сьогодні разом із нами стали на підтримку таких важливих для України рішень. Відтепер червоно-чорний стяг майорітиме в Славуті в пам'ятні дати національно-визвольної боротьби українського народу. Крім того, ми висловили владі свою категоричну позицію щодо ситуації в державі, яку душить олігархат і корупція. Українці не повинні більше терпіти знущань. Тому й вимагаємо ухвалити антиолігархічні законопроекти, які подали народні депутати-свободівці", - зазначила голова фракції ВО "Свобода" у Славутській міській раді Лілія Джуренко.

Крім того, червоно-чорний прапор було піднято безстроково біля стели воїнів, які загинули в російсько-українській війні.

Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО "Свобода"