ВО "Свобода"

ENG

4 травня
Боротьба за червоно-чорний прапор триває у Старокостянтинові
Боротьба за червоно-чорний прапор триває у Старокостянтинові

4 травня 2018 року під час сесії Старокостянтинівської міської ради депутатська більшість не підтримала рішення про використання червоно-чорного прапора ОУН на території міста.

Тест на патріотизм провалили депутати від "Батьківщини", "Укропу", "БПП", "Аграрної партії", "За конкретні справи", "Відродження" та "Опоблоку".

Після першого голосування свободівці разом із учасниками російсько-української війни, обурені зневагою депутатського корпусу до символу національно-визвольної боротьби, заблокували трибуну. Після тривалих перемовин і узгодження тексту проекту рішення питання знову винесли в сесійну залу. Однак, незважаючи на те, що всі пропозиції депутатів були враховані, до повторного його розгляду так і не повернулися. Націоналісти вимушені були знову заблокувати трибуну.

"Зрештою питання зняли на довивчення, для чого створять робочу групу. На наступній сесії рішення про червоно-чорний прапор розглянуть першим", ‒ повідомив голова Старокостянтинівської міської організації ВО "Свобода" Микола Ваврищук.

Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО "Свобода"