ВО "Свобода"

ENG

6 травня
Олег Лопатовський взяв участь у Чемпіонаті Європи із компак-спортінгу
Олег Лопатовський взяв участь у Чемпіонаті Європи із компак-спортінгу

6 травня 2018 року в місті Ларнака (Республіка Кіпр) завершився 24-й Чемпіонат Європи із компак-спортінгу. Стрілецькі змагання тривали три дні, участь у яких взяв і голова Хмельницької обласної організації ВО "Свобода" Олег Лопатовський.

"Змагання були складні, до того ж шалені спека та вітер ускладнювали завдання. Важливо, що збірна України уперше в історії подібних турнірів увійшла в першу сотню. Відверто кажучи, мій особистий результат участі в Чемпіонаті поки що не такий, яким можна хвалитися. Але це безцінний досвід і є чого прагнути. Коли бачиш поряд себе висококласних майстрів стрілецького спорту ‒ автоматично ставиш для себе найвищу планку", ‒ розповів Олег Лопатовський.

Довідка: Компак-спортінг ‒ це стрільба з спортивно-мисливської зброї. Траєкторії польотів мішеней мають бути різноманітними і наближеними до реального полювання. На відміну від спортінгу, змагання проводяться на невеликій території ‒ 30х40 м. На майданчику для компак-спортінгу розташовують п'ять стрілецьких місць.

Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО "Свобода"