ВО "Свобода"

ENG

12 травня
У Хмельницькому з успіхом відбувся джазовий фестиваль
У Хмельницькому з успіхом відбувся джазовий фестиваль

11-12 травня 2018 року в Хмельницькому пройшов фестиваль джазової музики "Jazz Fest Podillya". Просто неба на двох сценах - біля кінотеатру ім. Шевченка та ТЦ "Дитячий світ" наживо для хмельничан та гостей міста зіграли 13 музичних колективів України та Хмельницького.

Хедлайнери та учасники: Ольга Лукачова - Volga: funk (м. Київ), OferJazzBand (Київ), Квартет піаніста Олексія Пєтухова (Одеса), "The Hypnotunez" (Вінниця), Julinoza (Одеса), Муніципальний естрадно-духовий оркестр, естрадний оркестр головного управління Нацполіції в Хмельницькій області та ин. Спеціяльний гість ‒ "Танок на майдані Конго" з програмою "Джазі".

"Перший фестиваль джазу став для мене знаковим. Він мав, окрім концерту, конкурсну складову. Тоді мені, студентові Хмельницького музичного училища, пощастило виступити на ньому. Нині маємо вже п'ятий "Джаз Фест Поділля", який стане найбільш масштабним і зірковим. Це дозволить максимально розширити авдиторію відвідувачів фестивалю", - розповів організатор заходу, начальник управління культури та туризму Хмельницької міськради свободівець Артем Ромасюков.

Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО "Свобода"