ВО "Свобода"

ENG

15 травня
У Хмельницькому свободівці долучилися до акції на підтримку нового виборчого закону за відкритими виборчими спискамиd
У Хмельницькому свободівці долучилися до акції на підтримку нового виборчого закону за відкритими виборчими спискамиd

15 травня 2018 року в Хмельницькому пройшла акція "Ні виборам за законом Януковича!". Під стінами обласної ради на Майдані Незалежності свободівці разом із иншими учасниками заходу вимагали запровадження пропорційної виборчої системи за відкритими списками.

"У Програмі захисту українців чітко визначена ця вимога Революції гідности. А у парламенті 7-го скликання народні депутати від ВО "Свобода" у 2014 році зареєстрували проєкт закону про вибори народних депутатів України та проєкт Виборчого кодексу, у яких була унормована пропорційна виборча система за відкритими списками. Саме тому вже у парламенті 8-го скликання народні депутати-свободівці подали свої поправки до проголосованого у першому читанні виборчого закону", ‒ зазначив у виступі голова Хмельницької обласної організації ВО "Свобода" Олег Лопатовський.

Націоналіст озвучив основні тези партійної позиції щодо зміни виборчого законодавства в Україні: ухвалити новий закон про вибори народних депутатів за відкритими списками; скасувати "мажоритарку" як розплідник політичної корупції; заборонити платну політичну рекламу на телебаченні, а також запровадити дієвий механізм імпічменту Президента та оновити склад Центральної виборчої комісії, яку досі очолює одіозний Михайло Охендовський, призначений ще у 2004 році від Партії регіонів.

Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО "Свобода"