ВО "Свобода"

ENG

18 травня
Хмельницький посилює співробітництво з Китаєм
Хмельницький посилює співробітництво з Китаєм

18 травня 2018 року міський голова Хмельницького свободівець Олександр Симчишин підписав договір про співробітництво з головою правління міжнародної громадської організації "Культурно-дослідницький центр України та Китаю "Ланьхва"" Юрієм Котиком. Олександр Симчишин розповів, що співпраця з організацією "Ланьхва" та зокрема Юрієм Котиком розпочалась у грудні 2017 року зі спільного візиту до Китаю. Тоді очільник Хмельницького підписав декларацію про вступ до Альянсу міст і регіонів Великого шовкового шляху.

"Ми кілька місяців співпрацюємо, а тепер формалізуємо наші відносини договором про співробітництво, аби наша співпраця була ще більш ефективною, ‒ говорить міський голова Олександр Симчишин. ‒ Маємо найближчим часом можливість кількох візитів для нашого бізнесу до Китаю. У планах - іще плідніше співпрацювати з Посольством Китаю та нашим містом-партнером Шицзячжуаном".

Зі свого боку, Юрій Котик висловив переконання, що Хмельницькому співпраця з Китаєм принесе лише позитив у вигляді інвестицій, нових технологій, ідей та можливостей.

Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО "Свобода"