ВО "Свобода"

ENG

23 травня
У Кам'янці-Подільському відбувся традиційний автопробіг до Дня героїв
У Кам'янці-Подільському відбувся традиційний автопробіг до Дня героїв

23 травня 2018 року з нагоди Дня героїв кам'янець-подільські організації ВО "Свобода", ВГО "Сокіл", "Правого сектора", "Студентської Свободи", "Каскад", міський осередок Української Галицької партії, ГО "Жіноча сотня", міський осередок "Авто Євро сила", "Просвіта" та багато містян на 50 автівках провели патріотичний пробіг пам'ятними місцями Кам'янця-Подільського.

У рамках заходу відвідали Алею слави на міському цвинтарі, де поховані герої московсько-української війни, пам'ятник Тарасові Шевченку біля міського Будинку культури, меморіяльну дошку Симону Петлюрі в Старому місті та імпровізований меморіял героям Небесної сотні та воїнам московсько-української війни на Майдані відродження. До могил та пам'ятників поклали квіти, учасники вшанувань виступили з патріотичними промовами.

Голова міської "Свободи" Михайло Посітко нагородив почесними грамотами волонтерок з ГО "Жіноча сотня", які активно допомагають воїнам у їхньому героїчному чині.

"Це було неймовірно - фіксувати на камеру величезну колону тих, кому небайдужий героїзм українців. Впевнений, що з такою силою духу ми вистоїмо у всіх випробуваннях!" - зазначив свободівець Володимир Кондрук.

Прес-служба Кам'янець-Подільської міської організації ВО "Свобода"