ВО "Свобода"

ENG

27 травня
Другий Rock&Buh у Хмельницькому перевершив усі очікування організаторів
Другий Rock&Buh у Хмельницькому перевершив усі очікування організаторів

25‒27 травня 2018 року у Хмельницькому на березі річки Південний Буг вже другий рік поспіль із шаленим успіхом відгремів масштабний фестиваль рок-музики Rock&Buh. Його започаткували минулого року з ініціятиви Хмельницького міського голови свободівця Олександра Симчишина. Головний організатор Rock&Buh ‒ управління культури та туризму міськради.

Цьогоріч у перший день публіку запалювали легендарні "Воплі Відоплясова". Головними виконавцями наступних двох днів були "Антитіла" (м. Київ) та "Моторолла" (м. Хмельницький).

"ІІ Rock&Buh ‒ це вже історія. Три дні фесту, десятки тисяч відвідувачів, круті гурти, сучасний фуд-корт, дві сцени, подіум для людей з особливими потребами. Чудова локація ‒ берег Південного Бугу і неймовірна атмосфера! Після фесту працювали нічні тролейбуси, впродовж трьох днів перевезли кілька тисяч глядачів. І вперше прямий етер на місцевому ТБ (ТВ7+). Мало хто вірив, але нам усім вдалося!" ‒ відразу по завершенню фестивалю поділився емоціями на своїй сторінці Facebook Олександр Симчишин.

"Хочу подякувати усім хто долучився до організації Rock&Buh. Ці люди доклали максимум зусиль, аби рівень цьогорічного фесту семимильними кроками випереджав усі сподівання як хмельничан, так і гостей нашого міста", ‒ зазначив очільник управління культури та туризму міськради свободівець Артем Ромасюков.

До речі, організатори кажуть, що лідер гурту "ВВ" Олег Скрипка запропонував провести у Хмельницькому міжнародний фестиваль етнічної музики "Країна мрій".

Прес-служба ВО "Свобода"