ВО "Свобода"

ENG

13 червня
Михайло Посітко: Ми підтримуємо ідею створення сучасного екологічного комунального автопарку
Михайло Посітко: Ми підтримуємо ідею створення сучасного екологічного комунального автопарку

13 червня 2018 року голова Кам'янець-Подільської міської організації ВО "Свобода" Михайло Посітко провів зустріч із головою ГО "Центр ресурсоефективного і чистого виробництва" Володимиром Грицанчуком. Обговорили відсутність у публічній площині детальної інформації щодо результатів поїздки міського голови Кам'янця-Подільського на завод польської компанії "Solaris", що спеціялізується на виробництві електробусів.

Нагадаємо, що кілька місяців тому Кам'янець-Подільська міська рада затвердила програму впровадження енергоефективного транспорту в місті. Була утворена робоча група з вивчення та опрацювання питання. Але нині кам'янчани вже впевнились, що тролейбуса в місті не буде, а ідея заміни нинішніх маршруток на електробуси, як громадський вид транспорту, виглядає фантастикою. Хоча в інших областях тема електробусів - недалека перспектива. Одним з пунктів передвиборчої програми свободівців Кам'янця є налагодження функціонування комунального громадського транспорту.

"Ми підтримуємо ідею створення сучасного, екологічного комунального автопарку, який буде приносити дохід в казну міста і задовільнятиме кам'янчан рівнем сервісу та комфорту. Наразі, свободівці не складають переважної більшості в міській раді, але, коли люди довірять адміністрування міста нашій націоналістичній силі, ідея з електробусами, котра сьогодні виглядає недосяжною мрією, завтра почне ставати реальністю. Не вірите? Згадайте Хмельницький, там теж було багато скептиків, а сьогодні найсміливіші і найперспективніші проекти (підземні контейнери для сміття, Палац спорту, побудова нових освітніх та дошкільних закладів, сучасні спортивні майданчики, дороги суцільним методом тощо) впроваджуються міським головою свободівцем Олександром Симчишиним та командою", - зазначив Михайло Посітко.

Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО "Свобода"