ВО "Свобода"

ENG

4 липня
Олександр Симчишин: Хмельницький отримає понад дві тисячі нових робочих місць
Олександр Симчишин: Хмельницький отримає понад дві тисячі нових робочих місць

4 липня 2018 року відбулася чергова сесія Хмельницької міської ради. Депутати опрацювали більше 120 питань порядку денного.

Міський голова свободівець Олександр Симчишин підбив підсумок засідання:

"Депутати підтримали рішення про створення "Молодіжного центру". Це ініціятива самої молоді. Близько року тому активні молоді люди з різних громадських організацій зібралися з цього питання на круглий стіл, запросивши мене. Саме тоді народилась ідея створення такої установи. Далі були проведені публічні консультації, тепер центр створено. Адреса: вул. Кам'янецька, 63. Тепер попереду - конкурс серед молоді на керівника закладу і, впевнений, активна та плідна діяльність.

Низка рішень стосувалася підтримки бізнесу, створення нових робочих місць та подальших перспектив розвитку міста. Ухвалили Порядок відшкодування відсоткових ставок по кредитах для суб'єктів підприємницької діяльности. Відтепер з міського б'юджету відшкодовуватимемо частину ставки (у розмірі ставки НБУ) за кредитами для тих наших підприємств, які реалізовують інвестпроєкти, створюють нові робочі місця. Відшкодування не може бути більше, ніж 300 тисяч гривень. Дали "зелене світло" іноземному інвестору - компанії "СЕБН "Борднецце Україна". Місто отримає понад дві тисячі нових робочих місць.

Затвердили документацію на ділянку розміром 52 гектари під індустріальний парк і надали дозвіл на розроблення аналогічної документації ще на 38 гектарів. Загалом індустріальних парк матиме площу 90 га за адресою: Вінницьке шосе, 18. Тут будуть розміщуватися нові виробництва.

Також знижено відсоткові ставки: підтримали місцевого виробника - ТОВ "Карат", який з початку року суттєво збільшив виробничі потужності і додатково створив 120 робочих місць, а до кінця року планує створити ще 100.

Проголосували за розроблення детального плану території полігону твердих побутових відходів за адресою: Проспект Миру, 7. Після того, як план буде розроблено, він має пройти громадські слухання. Для полігону нині розробляють техніко-економічне обґрунтування.

Частина рішень стосувалися гуманітарної та соціяльної царин: ухвалили низку рішень, пов'язаних з проведенням конкурсів на посади директорів загальноосвітніх шкіл. У липні-серпні завершуються контракти з очільниками деяких місцевих шкіл, і там, де вони не будуть продовжені, конкурс відбуватиметься відповідно до тих документів, які ми сьогодні ухвалили; призначили надбавки до пенсії членам сімей репресованих та реабілітованих на 2018 рік; 25 обдарованих дітей та 40 педагогів з 1 вересня 2018 року отримуватимуть персональні стипендії та премії за особливі досягнення. Це ‒ автори наукових робіт, переможці конкурсів, олімпіяд тощо; надали згоду на прийняття з державної в комунальну власність незавершеного будинку другої черги по вул. Панаса Мирного, 29/1. Сподіваємося, це допоможе зрушити з місця давню проблему і отримати житло кільком десяткам людей, які придбали його ще 2004-2006 років; ухвалили рішення про відведення земельних ділянок під 3 сквери за адресами: Львівське шосе, 27, 29, 31, перехрестя Пр. Миру, вул. Федунця, вул. Кам'янецька, Памяти героїв і жертв Чорнобиля та парк на річці Кудрянка площею 55 га, визначили 2 нових сквери на Залізняка, 1 (біля озера) та Панаса Мирного, 31/1 (де минулого року зупинили скандальне будівництво торгового центру); підтримали кілька дієвих громадських організацій; відвели земельні ділянки під гаражі для учасників московсько-української війни".

Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО "Свобода"