ВО "Свобода"

ENG

4 липня
Провладна більшість у Кам'янець-Подільській міськраді покриває незаконну забудову
Провладна більшість у Кам'янець-Подільській міськраді покриває незаконну забудову

4 липня 2018 року під час чергової сесії Кам'янець-Подільської міської ради голова фракції ВО "Свобода" Михайло Посітко запропонував створити тимчасову депутатську комісію з вивчення законности будівництва багатоповерхових будівель в історичній частині міста на вулиці Зарванській. Підтримали побратимів свободівці-депутати Хмельницької обласної ради, які відвідали сесію.

"Історичні пам'ятки Кам'янця-Подільського є надбанням не лише громади міста, а й цілої України, ба навіть Европи. І ми повинні захистити місто від хаотичної забудови", - зазначив заступник голови фракції "Свобода" в Хмельницькій облраді Юрій Смаль.

Провладна депутатська більшість у Кам'янець-Подільській міськраді про людське око погодилась на створення комісії, однак не дійшла згоди з опозиційною фракцією "Свободи" щодо складу комісії. Зрештою забудовник, який очолює фракцію "Відродження" в міськраді і водночас є головою земельної комісії, схилив міського голову перервати сесію до 6 липня.

"Провладна депутатська більшість не погодилась на свободівський варіянт проєкту рішення про створення тимчасової депутатської комісії. Вони хотіли внести такі правки, які б унеможливили роботу комісії. Після цього міський голова оголосив перерву в засіданні сесії. Але ми будемо захищати місто від незаконних будівництв до остаточної перемоги", - заявив голова фракції ВО "Свобода" в Кам'янець-Подільській міській раді Михайло Посітко.

Відео: youtube.com.

Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО "Свобода"