ВО "Свобода"

ENG

6 липня
Хмельницьким підприємцям міськрада відшкодовуватиме відсотки за кредитами
Хмельницьким підприємцям міськрада відшкодовуватиме відсотки за кредитами

6 липня 2018 року Хмельницький міський голова свободівець Олександр Симчишин підписав меморандум із сімома державними та приватними банками щодо реалізації проєкту підтримки місцевого бізнесу. Порядок відшкодування з міського б'юджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб'єктами підприємництва для реалізації інвестиційних проєктів, 4 липня ухвалили депутати міськради.

У середньому банки пропонують кредити під 20 % річних. Та за допомогою міського б'юджету підприємець сплачуватиме лише 3 %. Така практика кредитування місцевого бізнесу близька до европейської.

"Відтепер з міського б'юджету ми відшкодовуватимемо частину відсоткової ставки за кредитами в розмірі ставки НБУ для тих наших підприємств, які реалізовують інвестпроєкти, створюють нові робочі місця. Відшкодування не може бути більше, ніж 300 тисяч гривень. У б'юджеті на ІІ півріччя 2018 року на відшкодування ставки передбачено 1 млн грн.", - зазначив свободівець.

До слова, відповідну програму Хмельницька міськрада затвердила ще минулого року. Цьогоріч її зробили максимально доступною для суб'єктів господарювання. Олександр Симчишин наголосив, що ліквідовано комісії з відбору, будь-який суб'єктивний фактор, а отже й можливості корупційного лобіювання приватних інтересів.

Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО "Свобода"