ВО "Свобода"

ENG

11 липня
68, 8% звернень громадян до Хмельницької міськради вирішено позитивно
68, 8% звернень громадян до Хмельницької міськради вирішено позитивно

У Хмельницькій міській раді підбили підсумки роботи зі зверненнями громадян у І півріччі 2018 року. "Загалом за цей період надійшло 25 753 звернення, що на 19, 4 % більше, ніж у І півріччі 2017 року. Питома вага позитивно вирішених звернень становить 68, 8% від загальної кількості", ‒ повідомляє прес-служба міськради.

"Особливу увагу приділяємо вирішенню проблем, з якими звертаються ветерани війни та праці, учасники війни й бойових дій, інваліди, громадяни, постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи, багатодітні сім'ї, одинокі матері та инші громадяни, які потребують соціального захисту та підтримки", ‒ розповів Хмельницький міський голова свободівець Олександр Симчишин.

Для підвищення доступности міської влади для хмельничан працюють веб-портали "Електронні петиції", "Електронні звернення" і "Відкрите місто". Останній створений для розміщення заявок від громадян щодо проблем у сфері житлово-комунального господарства. Крім того, міський голова проводить особисті прийому громадян, у тому числі і в позаробочий час.

Нагадаємо, "політика відкритих дверей" ‒ головний пункт виборчої програми Олександра Симчишина, яку він успішно реалізує протягом каденції.

Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО "Свобода"