ВО "Свобода"

ENG

22 липня
Свободівці Хмельниччини виступають проти утворення ОТГ без згоди громадян
Свободівці Хмельниччини виступають проти утворення ОТГ без згоди громадян

22 липня 2018 року в селі Дашківці Віньковецького району відбулися громадські обговорення щодо створення ОТГ. Віньковецька селищна рада ініціювала приєднання села до Віньковецької громади. Обурені жителі Дашківців вимагають від чиновників детальних пояснень, яке майбутнє чекає на їхнє село у разі об'єднання. Казки про іноземні гранти селян не вразили.

Зі свого боку свободівці запевняють, що триматимуть питання на контролі та не допустять чергового примусового створення ОТГ.

"Про обговорення ми дізналися випадково, ‒ зазначив свободівець Олександр Кирничко. ‒ Низький рівень організації засвідчив зневажливе ставлення сільського голови і депутатів до селян. Тож із побратимом Петром Баранюком ми приїхали підтримати жителів. Більшість громади виступила категорично проти такого об'єднання, і не тому, що не хочуть ‒ селяни просто бояться, адже геть нічого не розуміють, не було жодної нормальної роз'яснювальної роботи. Сільський голова та депутати ‒ усіма руками "за". Ще й намагалися відверто маніпулювати думкою громади".

Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО "Свобода"