ВО "Свобода"

ENG

26 липня
У Хмельницькому підбили підсумки піврічної роботи з легалізації "тіньової" зайнятости
У Хмельницькому підбили підсумки піврічної роботи з легалізації "тіньової" зайнятости

26 липня 2018 року відбулась чергова нарада з роботодавцями міста за участю представників комісії з питань забезпечення своєчасности і повноти сплати податків та робочої групи зі сприяння легалізації "тіньової" зайнятости населення.

Цього разу влада налагоджувала діялог із роботодавцями будівельної галузі та стоматологами. Загалом розглянули рівень заробітної плати на 90 підприємствах Хмельницького.

"Бізнес також розуміє необхідність підвищення заробітної плати. Не може бути такого, що офіційна середня зарплата по місту складає 6260 грн., а у будівельників вона офіційно лише 4784 грн, у стоматологів ‒ 4087 грн. Хоча оголошення роботодавців в Інтернеті кажуть про цифри в рази більше, ‒ зазначив заступник міського голови свободівець Андрій Бондаренко. ‒ Дуже важливо нині, щоб кожний хмельничанин (і роботодавець, і працівник) зрозумів, що розвиток міста і наповнення б'юджету залежить не лише від влади, а від кожного персонально, від його порядности й відповідальности в питаннях оформлення на роботу, виплати легальної заробітної плати та сплати податків".

За інформацією ГУ ДФС у Хмельницькій області, протягом 6 місяців 2018 року залучено до державної реєстрації як суб'єктів господарської діяльности ‒ 2158 громадян, в тому числі 1065 суб'єктів підприємницької діяльности у результаті проведеної інформаційно-роз'яснювальної роботи членами робочої групи. Укладено 4301 трудову угоду з найманими працівниками: між підприємцями та працівниками ‒ з 2327 працівниками; з найманими працівниками у юридичних осіб ‒ 1974.

Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО "Свобода"